Radosław Żemło

Dyrektor sprzedaży w Grupie Pracuj – firmy, która jest właścicielem portalu www.pracuj.pl i założyciel akademii szkoleniowo-mentoringowej Leadership Academy. Członek Rady Nadzorczej - Columbus Energy.

Posiadam 19 letnie doświadczenie w budowaniu i zarządzaniu zespołami sprzedażowymi. Jestem trenerem biznesu, coachem i mentorem. W ramach projektu LA określam strategię dla właścicieli firm i dyrektorów zarządzających. Wspieram w budowie efektywnych zespołów poprzez zwiększanie zaangażowania i określanie efektywnych sposobów komunikacji.

Jestem absolwentem Akademii Pedagogicznej – Politologia i Nauki Społeczne, Ican Institute – Strategic Leadership Academy, Szkoły Moderator - Coaching.

Obecnie studiuję na Politechnice Krakowskiej & Central Connecticut State University – program Executive Master of Business and Administration (MBA).

Prywatnie – mąż, ojciec czterech synów. Pasjonat motocykli, amerykańskich samochodów, psychologii, himalaizmu i sportu pod każdą postacią.

Ekspert:

 • Akademia Grzegorza Turniaka – wystąpienie inspiracyjne – budowanie zaangażowania w dziale sprzedaży – luty 2019 r.
 • Livespace – webinar dla 170 osób – Zaangażowanie i przełożenie na efektywność w codziennej pracy marzec 2019 r.
 • Maraton Szefów Sprzedaży – budowanie zespołów sprzedażowych – czerwiec 2018 r.
 • Nowa Sprzedaż – publikacja 6 artykułów – 2017-2018 r.
 • Audiobook–sprzedaży.pl – najlepsze praktyki dla skutecznego handlowca – 2018 r.
 • Targi Pracy Kielce – ekspert w dziedzinie skutecznego poszukiwania pracy – 2010 r.
 • Uniwersytet Jagielloński -szkolenie dla studentów z efektywnego poszukiwania pracy–2010 r.

Dlaczego warto ze mną współpracować?

Ponieważ posiadam wiedzę popartą edukacją i szkoleniami prowadzonymi przez największych ekspertów na Świecie i sam jestem praktykiem z 15-letnim doświadczeniem w zarządzaniu działami sprzedażowymi. Przez ostanie 4 lata jestem jedną z osób kreujących strategię rozwoju portalu Pracuj.pl, a każdy mój sukces jest potwierdzony i udokumentowany. Wszyscy moi klienci dokonali realnych zmian w sobie i w działalności przedsiębiorstwa.

Grzegorz Turniak

Inspirujący mówca, mentor. Wykładowca na studiach podyplomowych SGH, UW, PW i MBA na ALK. Niestrudzony orędownik i pasjonat idei networkingu. Mingling maven – poprowadził ponad 1300 sesji networkingowych dla przeszło 130.000 uczestników. W lutym 2006 wprowadził na rynek krajowy firmę BNI Polska.

Obecnie jest prezesem spółki szkoleniowo-doradczej Akademia Rekomendacji. Prowadzi Networking Concierge Club, Sesje Pozytywnych Relacji na eventach. Poprzednio: Prezes Jobpilot Polska; HR Sector Sales Manager – SAP Polska; Managing Director – Neumann Management Institute; Dyrektor Polskiej Międzynarodowej Szkoły Zarządzania. Absolwent Wydziału Elektroniki Politechniki Warszawskiej. Certyfikowany konsultant OD (OD Institute Ohio). Nauczyciel przedsiębiorczości (Babson College). Certyfikowany coach ICC (International Coaching Community). W latach 2003 członek Zarządu PSZK. Od 2006 Prezes Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców w Polsce.

Jest współautorem książek:

 • “Alchemia Kariery” (z J. Santorskim),
 • “Profesjonalny networking. Kontakty, które procentują” (zR.Wendtem),
 • “Praktyczny poradnik networkingu” (z W. Antosiewiczem),
 • "Zanurz się w błękitnym oceanie. Jak networking wspiera rozwój firm" ( z K.Rumianowskim ),
 • "Nigdy nie stój sam" "Nigdy nie stój sama " z Agatą Dynoch

Maciej Borkowski

Od 2001 roku w strukturach sprzedażowych głównie w branży farmaceutycznej i FMCG. Tworzył od podstaw zespoły sprzedażowe wdrażając nowoczesne metody zarządzania i egzekwowania budżetów w takich firmach jak Novartis, B&L czy Allergan. W firmie Bausch&Lomb pracował jako trener wewnętrzny tworząc programy szkoleniowe i rozwijając kompetencje pracowników w zakresie sprzedaży na różnych szczeblach.

Przeszedł przez wszystkie szczeble kariery od handlowca poprzez KAM do międzynarodowego dyrektora sprzedaży oraz członka zarządu co pozwoliło mu na szersze spojrzenie odnośnie kluczowych czynników sprzedaży, negocjacji i zarządzania. Wieloletnie doświadczenie jako Training Manager wykorzystuje z powodzeniem od 2010 r prowadząc szkolenia z negocjacji, sprzedaży, komunikacji z klientem oraz zarządzania klientem strategicznym.

Przeszkolił już ponad 20 narodowości z Europy, Rosji i Ameryki zaczynając od przedstawicieli poprzez KAM do menadżerów średniego i wysokiego szczebla. Członek międzynarodowej grupy trenerów firmy Mentor Group Ltd i The Bridge Consultants.

Od 2019 roku wyłączny dystrybutor rozwiązań i programów szkoleniowych firmy Mentor Group Ltd na Europę środkową i wschodnią.

Prowadzi szkolenia w j.polskim, j.angielskim i w j.rosyjskim. Pracował min z takimi firmami jak : DELL (Rosja, Polska), LENOVO (North Carolina, USA), WURTH (Polska), OLYMPUS (Rosja, Polska, Szwecja), SAAB (Polska), SYNGENTA (Polska), RECORDATI (Polska, Armenia), AFFIDEA (Polska), ROCHE (Polska) czy GRUPA PRACUJ (Polska)

Więcej informacji:
linkedin
www.businessdiagnosis.pl

Karol Bartkowski

Praktyk Cold Callingu i Social Sellingu, czyli łączenia tego co skuteczne z tym, co ponadto daje nieograniczoną dźwignię.

 • Pomysłodawca i twórca koncepcji Social Callingu, czyli Social Selling + Cold Calling.
 • Uznany ekspert z 43 miejscem na liście 100 najbardziej wpływowych social sellerów w Europie.
 • Współgospodarz LinkedIn Local Warszawa.
 • Wysoko oceniany mówca wielu konferencji biznesowych - Brian Tracy, Samsung, Akademia Grzegorza Turniaka, Festiwal Inspiracji, Festiwal Customer Care, Forum Działów Zakupów, Forum Office Managera i wiele innych.
 • Podcaster współprowadzący K2 Podcast skierowany dla sprzedawców i menedżerów - www.K2Podcast.pl
 • Bloger - www.SamoUtrudnianie.pl
 • Autor artykułów do najważniejszych czasopism i portali dla sprzedawców i menedżerów sprzedaży - As Sprzedaży, Szef Sprzedaży, World Business Class Magazine - Brian Tracy, CCNews.pl, DMSales.pl
 • Sprzedawca z ponad 100 000 000 zł sprzedaży własnej.
 • Przedsiębiorca i trener-praktyk z kilkunastoletnim doświadczeniem.
 • Mówca z 2 letnim członkostwem w elitarnym Stowarzyszeniu Profesjonalnych Mówców.

Strona www.KarolBartkowski.pl
Profile na:
LinkedIn https://www.linkedin.com/in/karolbartkowski/
Facebook prywatny - https://www.facebook.com/KarolBartkow
Fanpage - https://www.facebook.com/BartkowskiKarol/
Podcast - https://www.K2Podcast.pl
Yutube - https://www.youtube.com/channel/UC07fX1omVx55gHn7ui2Ag9Q
Instagram - https://www.instagram.com/carlos_bartos/
Twitter - https://twitter.com/carlosbartoss

Sławomir Łebkowski

Ekonomista, absolwent Szkoły Głównej Handlowej. Od 20 lat jako właściciel firmy Companion, dostawcy rozwiązań IT, współpracował z globalnymi markami jak Orange, Zott, Energizer, Castorama, Samsung. Posiada bogate doświadczenie w analizie biznesowej projektów IT, a od kilku lat specjalizuje się w zwiększaniu skuteczności w biznesie dzięki grywalizacji.

Twórca zaawansowanej, uniwersalnej platformy grywalizacyjnej z zastosowaniem w sprzedaży, szkoleniach, eventach i wszelkiego rodzaju projektach HR (np. onboarding pracowników).

Studiuje psychologię, by lepiej rozumieć świat, relacje międzyludzkie i to, co nas motywuje do działania. Fan mądrych innowacji, które usprawniają biznes. Miłośnik sportu, gier, podróży i zdrowej równowagi w życiu. Jego motto brzmi: "Jesteś doskonały taki, jaki jesteś. I wciąż możesz być odrobinę lepszy".

Piotr Drozdowski

Założyciel i dyrektor zarządzający konsorcjum szkoleniowego Business Partners, trener biznesu, mówca motywacyjny.

Ponad 16 lat doświadczenia w projektowaniu i prowadzeniu szkoleń indywidualnych i grupowych. Trener trenerów, ekspert w dziedzinie edukacji dorosłych – prowadził szkolenia z teorii i praktyki efektywnego nauczania dla trenerów, nauczycieli oraz mentorów. Autor kilkudziesięciu szkoleń o tematyce sprzedażowej i HR.

Wykładowca na podyplomowych studiach Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Współpracował z międzynarodowymi firmami doradczo-szkoleniowymi w zakresie przygotowywania i wdrażania projektów edukacyjnych dla wszystkich poziomów organizacji dla firm z branży IT, medycznej, produkcyjnej, finansowej, telekomunikacyjnej, FMCG, energetycznej a także jednostek budżetowych Skarbu Państwa.

Prowadził szkolenia dla pracowników takich firm, jak: Auchan Retail Polska, TVN, PGE Polska Grupa Energetyczna, Enea, Nokia Poland, Orlen Gaz, Ceramika Tubądzin, Bank BPH, Nordea Bank, Sanitec Koło, Grupa Pracuj, Fresenius Medical Care, EGB Investments i wielu innych.

Wykształcenie:
Mgr Psychologii Doradztwa Zawodowego i Organizacji na Uniwersytecie Łódzkim. Specjalizacje: Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, Reklama i Marketing.

Przygotowanie specjalistyczne:
 • Absolwent Szkoły Trenerów Warsztatu Umiejętności Psychospołecznych akredytowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne
 • Master NLP
 • Terapeuta - Praktyk NLP
 • Akredytowany Konsultant Insights Discovery ®
 • Akredytowany Konsultant Belbin Team Role ®
 • Absolwent licznych szkoleń i kursów trenerskich w Polsce i Wielkiej Brytanii
Więcej informacji:
www.trainyou.pl

Honorata Ścisłowicz

Ulgi i podatki, czyli pozyskiwanie pieniędzy w sposób bezpieczny to tematy, którymi Honorata zajmuje się od kilkunastu lat. Przez 12 lat pracowała w międzynarodowej firmie doradczej z tzw. Wielkiej Czwórki (Ernst & Young), na stanowiskach Managera, Senior Managera i Partnera. Zaangażowana była również w tworzenie strategii i funkcji Innovation & Technology w ramach globalnych struktur korporacji. Aktualnie jest Partnerem Zarządzającym w ramach kancelarii podatkowej HOSS Advisory.

Certyfikowany doradca podatkowy nr 12207.

Honorata jest krajowym ekspertem zajmującym się ulgami podatkowymi, takimi jak ulga badawczo-rozwojowa, zwolnienia na nowe inwestycje w ramach Polskiej Strefy Inwestycji, podatku od nieruchomości, zwolnieniach w PIT dla pracowników, opodatkowaniach Członków Zarządu, restrukturyzacjach i planowaniu podatkowym czy Innovation Box. Autorka licznych artykułów w prasie krajowej, opracowań i raportów m.in. dla Rzeczpospolitej, Pulsu Biznesu, Dziennika Gazeta Prawna, money.pl, Polskiego Radia i innych.

Trener w ramach wielu kursów i szkoleń – dla Politechniki Krakowskiej, studia Executive MBA, ESB Business School w Reutlingen, American Chamber of Commerce i wielu organizacji zrzeszających przedsiębiorców.

Honorata jest absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego na kierunku Zarządzanie, Uniwersytetu Jagiellońskiego, Wydział Studiów Międzynarodowych oraz studiów podyplomowych z zakresu Finansów i Controllingu. Ukończyła szereg międzynarodowych szkoleń podatkowych i zakresu zarządzania organizowanych przez IBFD w Amsterdamie oraz w ramach programów treningowych jednej z firm z Wielkiej Czwórki.

W ciągu 15 lat pracy zawodowej Honorata nadzorowała i realizowała projekty z zakresu ulg i podatków dla kilkuset klientów polskich i międzynarodowych. Pozyskane ulgi i oszczędności dla klientów przekraczają kwotę 200 mln EUR.

Magdalena Sordyl

Absolwentka Filologii Polskiej oraz Zarządzania Zasobami Ludzkimi w Krakowie.

Od ponad czternastu lat, jako charyzmatyczna instruktorka fitness i trener personalny, fascynuje się zdrowym stylem życia, do czego na co dzień zachęca na swojej stronie Magda Motywuje. Fanpage zawiera teksty motywacyjne, przepisy, ćwiczenia oraz metamorfozy.

Ukończyła wiele szkoleń i warsztatów, z różnych gatunków fitnessu, między innymi: Joga, Pilates, Tabata, Deep Work, Cross Cardio, Indoorwalking, Instruktor siłowni, Total Fitness by Ewa Chodakowska, jak również Żywienie i suplementacja w sportach sylwetkowych. Opracowała, jak dotąd, trzy autorskie programy: Mental, Mikser, 4*3.

Pracuje w trzech klubach fitness, codziennie zarażając swoją energią różne grupy ludzi. Otwarta i zawsze uśmiechnięta, pomaga innym w osiąganiu celów.

Zdobyła II miejsce w Plebiscycie Gazety Krakowskiej, Mistrzowie Urody, w kategorii Instruktor Fitness.

Prowadziła rozgrzewkę przed biegiem ulicznym, „Kęcka piątka”, dla 150 uczestników oraz warsztaty jogi podczas wyjazdu integracyjnego firmy Etisoft

Jej życiowe motto: „Droga do sukcesu jest zawsze w budowie”.

Jack of Diamonds

Eksperci z zakresu budowania wizerunku.
Szkolą ludzi biznesu, doradzają aktorom, sportowcom i politykom.
Ubierają facetów, którzy mają ważniejsze rzeczy na głowie niż łażenie po sklepach.
Szyją genialne garnitury i koszule na miarę.
www.leadershipacademy.pl